Szukam rzetelnego ślusarza do poprawienia bramy wjazdowej


adampiszczek
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2016, 7:25

Szukam rzetelnego ślusarza do poprawienia bramy wjazdowej

Postautor: adampiszczek » 24 maja 2016, 13:51

Cześć, posiadam bramę wjazdową na posesję. Była ona zamontowana jakiś okres temu i wszystko pracowało bez zarzutu. Ale po paru latach się ona zniżyła i zaczęły pojawiać się problemy z jej otwieraniem. Miałem już jedną brygadę ślusarzy. Coś wyregulowani, nasmarowali i skasowali gotówkę. Brama działała dobrze przez kilka miesięcy i kłopot znowu się pojawił. Obecnie znów jestem na etapie szukania balustrady szklane Warszawa. Czy ktoś miał do czynienia z ślusarzami z tego portalu www?

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Potrzebuje rzetelnego ślusarza do poprawienia bramy wjazdowej

Postautor: mariuszbyk » 24 maja 2016, 13:54

Cześć, posiadałem zbliżony kłopot do domu. Nie chcę Cię denerwować, ale naprawa tego nie jest taka prosta. Jak poprzedni ślusarze ją źle obsadzili to będziesz zmuszony jeszcze raz od początku zrobić. Inna kwestia to właściwa wysokość wózków, po których brama się przesuwa. Brama winna posiadać zapas luzu od kostki brukowej. Około 8 cm wystarczy w zupełności. Jak te rzeczy będą należycie wykonane to nie będzie problemów z funkcjonowaniem bramy przez kolejne lata. Jeżeli pytasz o ludzi z tej strony to nie pomogę.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości