Strona 1 z 1

Szukam rzetelnego serwisu AGD w mieście

: 31 maja 2016, 9:58
autor: tomaszkowal
Cześć, poszukuje dobrego serwisu AGD w mieście Kielce. Mam kłopot z moją pralką, która od pewnego czasu nie pierze poprawnie. Wybieram program, który ma trwać około 60 minut. Sprzęt zaczyna prać a po niedługim czasie wyświetlają się rozmaite błędy na wyświetlaczu. Podejrzewał, iż mógł popsuć się programator w pralce. Dlatego moje pytanie o uczciwych fachowców z mego miasta.

podobne tematy:

Szukam autoryzowanego serwisu AGD w mieście

: 31 maja 2016, 10:04
autor: mariuszbyk
Cześć, czy brałeś pod uwagę serwisy AGD z tej witryny: http://polecamspeca.pl/naprawa-agd ? Jest tam sporo firm, które oferują naprawę sprzętu AGD. Ciężko jest wskazać konkretne namiary na serwis. Każda z firm specjalizuje się w pralkach konkretnych producentów. Ten, który dobrze naprawi urządzenia LG, może już gorzej wypaść przy urządzeniach Samsunga. Tak, więc zostaje tylko skontaktować się z serwisami AGD. Sprawdzić, która posiada akredytacje dla sprzętu Twojej firmy i oddać do nich sprzęt.

podobne tematy:

Potrzebuje sprawdzonego serwisu AGD w mieście

: 31 maja 2016, 10:09
autor: marekwirazka
Dzień dobry, jak widziałeś program Usterkę to będziesz wiedział o czym mówię. Porządny serwis to nie zawsze ten , który się ceni. Jest sporo fachowców, którzy robią dobrze za niewielkie pieniądze. Poczytaj najlepiej opinie w wyszukiwarce na temat serwisów z twojej okolicy.

podobne tematy: