Strona 1 z 1

Jaki jest cena zrobienia plomby w zębie?

: 31 maja 2016, 11:11
autor: dariakuna90
Witam. Muszę iść prywatnie do stomatologa w Radomiu. Do wyleczenia mam kilka zębów i muszę się rozeznać jakie są tego koszty. Nigdy nie byłam u stomatologa prywatnie i nie mam najmniejszego pojęcia jak to wygląda cenowo. Też pragnę uniknąć naciągaczy, którzy życzą sobie dwa razy więcej niż inni stomatolodzy w Radomiu.

podobne tematy:

Jaki jest cena wykonania uzupełnienia ubytku w zębie?

: 31 maja 2016, 11:26
autor: adampiszczek
Cześć. Czy sprawdzałaś w wyszukiwarce. Jest sporo gabinetów stomatologicznych w Radomiu. Pierwszy z listy wyników: http://danuta-majewska.pl/protetyka-radom , który posiada cennik na witrynie internetowej. Ciężko określić również przybliżoną kwotę za leczenie zęba. Założenie plomby to koszt około 80 zł. Do tego dochodzi znieczulenie cena: 15 złotych. Jeśli konieczny jest RTG to cena wzrasta.

podobne tematy:

Jaki jest cena wykonania plomby w zębie?

: 31 maja 2016, 11:30
autor: adamniczyj
Cześć. To widzę, że wyszperałeś bardzo niedrogiego dentystę w mieście Radom. Ja płaciłem za wykonanie plomby w granicach stu pięćdziesięciu złotych a za znieczulenie jak mnie pamięć nie myli 40 złotych. Muszę poczytać o tym dentyście referencje. Jeśli leczy dobrze i niedrogo to innym razem pójdę do niego.

podobne tematy: