Czy to skuteczna promocja dla zakładu krawieckiego?


tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:00

Czy to skuteczna promocja dla zakładu krawieckiego?

Postautor: tomaszkisiel » 01 cze 2016, 12:49

Dzień dobry. Ostatnim czasem otrzymałem e-mail z sugestią umieszczenia swojej strony do spisu branżowego przedsiębiorstw: https://turystyka4you.pl/2022/06/28/od-czego-rozpoczac-jak-wolimy-rozpoczac-budowanie-portali-internetowych-dla-naszej-spolki-w-nowych-odslonach - zamieszczenie wpisu jest bezpłatne. Rzecz jasna można wykupić opcje dodatkowe, które dają możliwość wyróżnienie wpisu na stronie kategorii. Moje pytanie polega czy taki rodzaj reklamy jest jeszcze skuteczny? Większość ludzi szuka usług w wyszukiwarkach internetowych. A w jaki sposób są w stanie trafić na moją firmę na takiej stronie www?

podobne tematy:

adampiszczek
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2016, 7:25

Czy to dobra reklama dla krawca?

Postautor: adampiszczek » 01 cze 2016, 13:05

Witaj. Na początku powinieneś się zastanowić czy w ogóle ci reklama jest potrzebna. Bo z twojej wypowiedzi można wywnioskować, iż nie. Jak tak sądzisz to ciężko będzie ci przetrwać. Konkurencja jest spora i wystarczy wejść na podaną przez ciebie witrynę internetową aby to sprawdzić. Jeśli jesteś wstanie dać za friko tam swoją stronę to czemu tego nie uczynić. Masz rację, że osoby szukają w wyszukiwarkach usług i właśnie dlatego należy umieścić na tego rodzaju serwisach swoją reklamę. Takie serwisy są przeważnie na samej górze wyników wyszukiwarki i mają dużo potencjalnych klientów. Więc posiadasz już odpowiedź w jaki sposób osoby znajdą twoją firmę na takim serwisie. Odrębną sprawą jest czy warto płacić za dodatkowe opcje. Zazwyczaj to nie.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości