Strona 1 z 1

Wspomnienia, które upamiętni fotograf dziecięcy

: 28 paź 2016, 12:57
autor: marekwirazka
Dzień dobry. Ostatnio powiłam pierwsze dziecko. To ładny chłopczyk, jaki jest zdrowy i ładnie rośnie. Jesteśmy z mężem bardzo szczęśliwi, w takim razie pomyśleliśmy o zarejestrowaniu tych chwil. Maluszek ma cztery miesiące oraz jest grzeczny, wobec tego myślę, że nie byłoby kłopotu w trakcie sesji. Mimo to zastanawiam się czy to dobry pomysł, a może po prostu mój wymysł? Cz ktoś wykorzystywał z takich usług u fotografa? Ciekawi mnie też jak przebiega taka sesja. Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi.

podobne tematy:

Wspomnienia, jakie uwieczni fotograf dziecięcy

: 28 paź 2016, 13:06
autor: lukaszgos
Dzień dobry. My jesteśmy dopiero co po takiej sesji. Odbywała się ona wczoraj. Moja córeczka ma trzy miesiące i jest nieraz kapryśna, ale daliśmy radę. Sesja przebiegła bez pośpiechu, ponieważ fotograf dziecięcy był wybitnie wyrozumiały. Znalazł się, w związku z tym czas na karmienie oraz przewijanie. Spędziliśmy wspólnie trzy godziny i nie żałuję. Zdjęć jeszcze nie widziałam, jakkolwiek myślę, że wyjdą nadzwyczaj fajnie. Polecam Tobie skorzystanie z takiej oferty, albowiem tak jak zauważyłaś zezwoli to uchwycić niezmiernie istotne i ulotne chwile z waszego życia. Pozdrawiam.

podobne tematy:

Certyfikowany gabinet masażu w Warszawie

: 09 sty 2017, 13:54
autor: mariuszbyk
Część. Zdaje sobie sprawę dokładnie jaki posiadasz problem. Tak samo miałem kłopoty z kręgosłupem i byłem zmuszony do skorzystania z usług salonów masaży. Dobry salon masażu - Warszawa to Relax Mind Body. Masują tam naprawdę dobrzy masażyści, którzy znają się na rzeczy. Ja zazwyczaj wybieram masaż leczniczy, który wg mnie najlepiej wpływa na bolączki dotyczące mojego kręgosłupa. Również ceny w tym salonie masażu są dość niskie w porównaniu do podobnych salonów w stolicy. Tak, więc warto. Oprócz masażu powinieneś pomyśleć o jakimś sporcie. Może siłownia lub zakup jakieś bieżni do mieszkania? To również pomaga.