Koncepcja na impreze integracyjna dla przedsiebiorstwa


lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Koncepcja na impreze integracyjna dla przedsiebiorstwa

Postautor: lukaszgos » 12 wrz 2017, 10:31

Dzień dobry, od pewnego czasu jestem zatrudniony w średniej wielkości firmie. I musiał nastać ten czas, iż zostałem poproszony, aby przygotować konspekt imprezy integracyjnej dla firmy. Poszperałem trochę w Internecie i przyznam, że jest dużo możliwości tego typu imprez. Na samym początku zwróciłem uwagę, iż na wszystkich stronach internetowych kładą duży nacisk na ważność komfortowego przewozu osób. Doradzają aby zrobić wynajem busa, ponieważ ten rodzaj transportu jest znacznie bardziej komfortowy niż tradycyjny autobus. Zastanawiając się nad tym, doszedłem do konkluzji iż przewóz osób busem z Warszawy do miejsca zorganizowania zabawy firmowej to chyba najlepszy pomysł. Idąc za ciosem wstukałem w wyszukiwarkę wynajem busów Warszawa i pod hasłem wynajem busa Warszawa http://mtbus.pl była ta strona internetowa. Mają wypasionego busa firmy Mercedes. Zdjęcia poniżej [img]http://mtbus.pl/zdjecia/149796828049.jpg[/img] i myślę, iż taki transport przypadnie wszystkim do gustu. Posiadam jedynie wątpliwość czy wynajem busa i przewóz nim osób nie będzie o wiele droższy od wynajmu autobusa? Natomiast z drugiej strony nie dojedziemy autobusem do centrum miasta. Więc wypożyczenie busa do przewozu osób Warszawa - Wrocław jest jak najbardziej rozsądny. Myślałem jeszcze o pociągu. Natomiast trasa Warszawa - Łódź jest jeszcze do przejechania, a co dalej? Wynająć bus na miejscu?

Kolejna kwestia to zakwaterowanie. Czy warto brać hotel w samy centrum miasta, a może na jego obrzeżach. Hotele w centrum są droższe i zazwyczaj mają skromniejsze zaplecze. Jakie są wasze doświadczenia w tym temacie. Lecz jak zarezerwujemy hotel poza miastem to znowu pojawia się wynajem wynajem busa i przewóz osób - więc mamy następne koszty?

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości