Inwestowanie na rynku Forex - 4MFX indicator - czy pomaga


lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Inwestowanie na rynku Forex - 4MFX indicator - czy pomaga

Postautor: lukaszgos » 02 lis 2017, 9:33

Witam wszystkich. Od lat zajmuję się rynkami walutowymi i inwestycjami na rynku Forex. Robię na nich transakcję od wielu lat. Nie jestem jakimś wytrawnym inwestorem, ale przez lata zdobyłem pewną wiedzę, która pozwala mi zarabiać na rynku Forex. Początki inwestowania były mizerne. Zazwyczaj traciłem na transakcjach walutowych niż zyskiwałem. Z biegiem lat doszedłem do wprawy, jak poprawne odczytywać wykresy i dzięki temu wykonywane inwestycje dawały minimalny zarobek. Problemem było poprawne i szybkie zdiagnozowanie przyszłego trendu i odpowiedniej pary walut, którą trzeba wybrać. Nie wystarczy obserwować kilku par walutowych. Do odpowiedniej diagnozy konieczna jest szersza analiza. Tego rodzaju dla człowieka jest czasochłonna i często przegapiłem właściwy moment wejścia na rynek Forex. Tak, więc zacząłem szukać rozwiązań, które umożliwią mi to zautomatyzować. Przetestowałem ich wiele, ale najlepszy zestaw narzędzi ma w swojej ofercie na rynku Europejskim firma 4M International , która specjalizuje się w dostarczaniu skryptów MQL 4 i nie tylko, które bardzo ułatwią grę na rynku Forex. Ich oferta jest ukierunkowana na 2 grupy produktów. Do pierwszej z nich należą skrypty MQL 4: Indicatory i roboty na platformę Meta Trader 4. Drugi rodzaj produktów to różnego typu subskrypcję do narzędzi, które w dużym stopniu pomagają we właściwym obstawieniu transakcji na rynku Forex. Najlepsze z nich to 4M Analytics, które obrazuje siły 8 najważniejszych walut, a także moment wejścia i wyjścia z rynku Forex. Używając je, za każdym razem mamy wiedzę kiedy można zawrzeć dobrą i zyskowną transakcję na rynku Forex. To co mi zajęło lata prób i błędów jest teraz dostępne dla wszystkich. Wykorzystując te narzędzia moje transakcje są znacznie bardziej zyskowne. Dlaczego tak się dzieje? Nie muszę już samemu wykonywać analizy 28 wykresów i zastanawiać się, jaka waluta będzie szła do góry, a która spadała. To oprogramowanie wykonuje to za mnie. A co najważniejsze, wyliczenia przeprowadza maszyna, która nie ma emocji. Poprzez to prognozy są pozbawione dozy emocji i jeszcze bardziej precyzyjne. Również w przypadku maszyny eliminowane są błędy rachunkowe, które człowiek popełnia podczas skomplikowanych wyliczeń. W szczególności jeśli robi je pod presją czasu i emocji. Tak, więc jak najbardziej radze sprawdzić te rozwiązania. Sam ocenisz czy 4M Analytics będzie dla ciebie pomocny i da ci zysk.

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 27 gości