Strona 1 z 1

Innowacyjne zabudowy meblowe do biura - czy można je nabyć w Polsce?

: 18 maja 2016, 7:41
autor: adampiszczek
Witajcie, jestem na etapie zmiany umeblowania swojej firmy. Szukając pomysłu na nowy wygląd biura znalazłem na takie fotki: Obrazek
Są to zabudowy meblowe produkowane przez nich http://jfmfurniture.de/konferenzmobel . Strona jest w języku niemieckim więc nie wiele rozumiem, lecz wykonania mają fantastyczne. Czy może ktoś z was posiadana namiary firmy w Polsce, które tworzą identyczne rzeczy?

podobne tematy:

Ciekawe zabudowy meblowe do firmy - czy można je nabyć w naszym kraju?

: 18 maja 2016, 9:14
autor: mariuszbyk
Witaj, w naszym kraju masz wiele firm, które wykonują meble na zamówienie. Nie ma problemu z wyszukaniem ich w Internecie. Nie wiem jak szukałeś, ale ja bez problemu po kilku minutach posiadam adresy firm, które robią identyczne zabudowy meblowe. Odrobinę chęci i na pewno coś wyszukasz dla twojej firmy.

podobne tematy:

Innowacyjne meble do firmy - czy można je nabyć w Polsce?

: 18 maja 2016, 10:00
autor: krzysiekwolski
Nie rozumiem takich ludzi. Zamiast wklepać w wyszukiwarkę co nam jest potrzebne to szukają pomocy na forach. Przecież to nielogiczne. Mi wystarczyło kilka minut żeby ustalić, że wskazana przez Ciebie firma działa też w naszym kraju. Mało tego jest to rodzima firma, która posiada filie w różnych krajach europejskich.

podobne tematy: