Czy warto dodać ogłoszenie na takim portalu?


lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Czy warto dodać ogłoszenie na takim portalu?

Postautor: lukaszgos » 19 maja 2016, 12:11

Witajcie, jestem krawcem z długoletnim doświadczeniem. Zaczynałem jeszcze działalność za czasów komuny. Teraz interes kręci się o wiele słabiej. Nie mam pojęcia o Internecie. Natomiast jestem w stanie za darmo umieścić reklamę na takiej stronie https://bipgov.pl/2022/06/17/gdzie-nabyc-wyjatkowe-panele-szklane-warszawa-tak-aby-dobrze-pasowaly-w-naszym-domu ale nie mam pojęcia czy w ogóle da mi to korzyści. Promocja niby jest bezpłatna, ale jaką korzyść ja będę z tego miał? Jak to w ogóle wygląda?

podobne tematy:

adamniczyj
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:47

Czy warto umieścić reklamę na takiej stronie?

Postautor: adamniczyj » 19 maja 2016, 12:39

Cześć, jeśli jesteś w stanie gdzieś dać za darmo reklamę to się nawet nie zastanawiaj. Przecież reklama jest dźwignią handlu. Bez promocji firmy nie zdobędziesz nowych klientów. Zdaję sobie sprawę, że pamiętasz jeszcze czasy komuny, lecz teraz jest całkiem inaczej. Sprawdź ile na tej stronie masz krawców. Przecież ludzie szukają teraz przede wszystkim w Internecie. Jak nie ma tam twojej firmy to nie zarobisz. Konkurencja przejmuje twoich potencjalnych klientów. Więc nie wahaj się dłużej i daj tam swoją reklamę. Na pewno zyskasz.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości