W jaki sposób jestem w stanie wypozycjonować stronę na frazę wideodomofony Warszawa?


marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

W jaki sposób jestem w stanie wypozycjonować stronę na frazę wideodomofony Warszawa?

Postautor: marekwirazka » 05 lip 2016, 13:28

Cześć. Mam pytanie do ludzi znających się na rzeczy - związane z pozycjonowaniem strony w Internecie. Chciałbym żeby moja strona WWW znalazła się wysoko na słowo kluczowe https://trondziedzictwo.org.pl/index.php/2022/11/08/gdzie-kupic-najkorzystniej-dobrej-jakosci-filtry-ze-stali-nierdzewnej/. Próbowałem samodzielnie coś z tym zrobić natomiast rezultat moich działań jest mizerny. Nie udało mi się wypromować strony do pierwszej 30 rezultatów wyszukań. Natomiast jak porównuje konkurencyjne strony to mają mniej treści i zazwyczaj są słabsze graficznie. Co mogę zrobić aby moja strona była na początku wyników wyszukiwarki internetowej?

podobne tematy:

dariakuna90
Posty: 7
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:21

W jaki sposób mogę wypozycjonować stronę na frazę wideodomofony w Warszawie?

Postautor: dariakuna90 » 05 lip 2016, 13:39

Cześć. Jak pragniesz żeby twoja strona internetowa była wysoko w wynikach wyszukiwarki to musisz poprawić o dwie rzeczy. Pierwsza z nich to właściwa konstrukcja strony internetowej. Druga sprawa to mocne linki, które prowadzą do promowanej witryny internetowej. W twoim przypadku te dwa elementy są do zmiany. Po pierwsze powinieneś uzupełnić podstrony o dobrej jakości treść, która zawiera pozycjonowane hasła. Należy je wytłuścić dla robotów. Druga sprawa to odpowiednie linkowanie wewnętrzne. Poprzez to roboty lepiej będą oceniały stronę. Jeśli chodzi o linkowanie to należy skupić się na w miarę naturalnych odnośnikach. U ciebie dominują wyłącznie katalogi, co jest dużym błędem. Pozyskuj linki ze stron, które posiadają organiczny ruch. Odpowiednie są fora internetowe. Jak te rzeczy poprawisz to pozycje znacznie się polepszą.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości