Oszczedne strony internetowe Warszawa


lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Oszczedne strony internetowe Warszawa

Postautor: lukaszgos » 03 gru 2017, 16:21

Czy niedrogie strony internetowe to obecnie właściwy wybór dla firmy?

Odpowiedź na tego rodzaju pytanie nie jest tak oczywista. Po pierwsze temat niedrogich stron internetowych trzeba przeanalizować w kilku płaszczyznach. Pierwsza kwestia to określenie terminu tanie strony internetowe. Od tego zależy dalsze rozważanie w kwestii projektowania niedrogich stron internetowych dla firm. Dla jednych niedroga strona internetowa będzie oznaczała, wykonanie strony internetowej w budżecie do 500 zł. Natomiast dla innej osoby będzie to znacznie większy rząd wielkości, który nie przekroczy 2000 zł. Jak możemy zobaczyć rozbieżność cenowa jest znaczna. Więc nie można jasno i dokładnie określić czym są tanie strony internetowe dla firm.

Natomiast w łatwy sposób można to zweryfikować sprawdzając oferty agencji interaktywnych w wynikach wyszukiwarki. Poprzez to będziemy mogli sprawdzić ofertę wykonawców, którzy oferują strony internetowe. Więc do dzieła i wpiszmy wybrane do porównania hasło strony internetowe Warszawa żeby sprawdzić na jakie oferty zaprojektowania strony internetowej możemy liczyć w przedziale od 500 do 2000 zł. Wybierając kilka firm i przesyłając do nich zapytania ofertowe odnośnie zbudowania strony internetowej dostaniem klarowny obraz sytuacji. Powinno się również wybrać do porównania kilka firm z poza pierwszej 10 wyników wyszukiwarki. Wtedy przekonamy się jak to wygląda również u tańszych firm, które budują strony internetowe w Polsce.

Jak już dostaniemy oferty na zbudowanie strony internetowej to trzeba wykonać ich zestawienie. Zestawienie musi zawierać cenę wykonania strony internetowej, zakres usług oraz technologię zaprojektowania strony internetowej przez agencję interaktywną. Kierując się tylko ceną stworzenia strony internetowej, porównanie ofert będzie mało miarodajne. Zazwyczaj oferty wykonania strony internetowej za kilkaset zł będą oparte o darmowe CMS i ogólnodostępne projekty graficzne. Takie strony internetowe to zazwyczaj bardzo zły pomysł na reklamę w Internecie. Po pierwsze otrzymamy szablonowy projekt graficzny. Po drugie nasza strona internetowa zostanie wykonana na darmowym silniku, który jest podatny na masowe ataki. Lepszą koncepcją jest wybranie trochę droższej oferty na wykonanie strony internetowej, która będzie posiadała indywidualny szablon graficzny strony a, także autorski CMS. Tego rodzaju strony internetowe są znacznie bezpieczniejsze.

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości