Czy jestem w stanie samodzielnie wypromować stronę na frazę meble pracownicze?


tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy jestem w stanie samodzielnie wypromować stronę na frazę meble pracownicze?

Postautor: tomaszkowal » 08 lip 2016, 11:42

Witam, rozmyślam nad wypromowaniem swojej strony w wyszukiwarce internetowej. Mam nieduży salon z meblami i chciałbym rozpocząć sprzedaż mebli w Internecie. Na starcie chciałbym być wysoko na hasło Mata do ćwiczeń Airex , które ostatnio najlepiej mi schodzą w sklepie. Czytałem o pozycjonowaniu strony i nie wydaje się to trudnym zajęciem. Powinno się tworzyć linki do domeny ze stroną i czekać na wyniki. Natomiast intryguje mnie jeden fakt, jak to jest że ja będę wysoko a inni niżej. Przecież wg tej zasady to każdy powinien znaleźć się na pierwszej stronie. I najistotniejsze czy uda mi się samemu taką frazę wypozycjonować?

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 12 maja 2021, 7:47 przez tomaszkowal, łącznie zmieniany 1 raz.

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Czy będę w stanie samodzielnie wypozycjonować stronę na słowo kluczowe meble pracownicze?

Postautor: mariuszbyk » 08 lip 2016, 11:51

Cześć. Masz nierealnie, optymistyczne podejście do tematu promocji strony WWW. Żeby było to takie łatwe: budujemy linki i nasza strona jest na samej górze wyników na hasło meble pracownicze. Prawdom jest, że masz należycie wykonaną stronę WWW. Także prezentowane na stronie meble pracownicze są wysokiej jakości: Obrazek . Lecz to nie wystarczy aby wypozycjonować stronę w wyszukiwarce. Samo linkowania strony to nie wszystko. Trzeba mieć pojęcie jakiego rodzaju odnośniki pozyskać do promowanej domeny oraz w jakich proporcjach. Także ważne jest nasycenie odnośników promowaną frazą. Dasz ich za dużo, strona otrzyma filtra. Dasz ich za mało - pozycje będą nie zadowalające. Również musisz pomyśleć o ich indeksowaniu. Samo dodanie linku to za mało. Istotne jest to aby odnalazły go roboty wyszukiwarek.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości