Fenomenalne właściwości - olej marula


lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Fenomenalne właściwości - olej marula

Postautor: lukaszgos » 28 paź 2016, 11:23

Dzień dobry. Ubóstwiam zadbać o własną skórę oraz ciało, w następstwie tego również często przeczesuję internet w poszukiwaniu nowych kosmetyków. Ostatnimi czasy spotkałam się z olejem marula. Nie stosowałam go nigdy, jednak podobno posiada oszałamiające właściwości, które wpływają korzystnie na dużo detalów ciała. Nie jestem jednakże pewna czy to prawda, a wybitnie zależy mi na jej poznaniu, albowiem nie chcę nabyć czegoś co mi nie pomoże, a może oraz zaszkodzi. Jeśli ktoś stosował http://pachnaca-kraina.pl to proszę o wszelkie opinie na jego temat.

podobne tematy:

dariakuna90
Posty: 7
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:21

Cudowne właściwości - olej marula

Postautor: dariakuna90 » 28 paź 2016, 11:38

Cześć. Użytkuję olej marula od paru miesięcy. Również na początku miałam miarodajne wątpliwości co do jego działania, lecz zaryzykowałam oraz nie żałuje. To prawda, że ma on wybitnie obszerne zastosowanie oraz korzystnie działa na włosy, cerę, skórę oraz paznokcie. Stosowałam go również będąc w ciąży to właśnie dzięki czemu uniknęłam rozstępów. Moja cera jest znakomicie nawilżona oraz elastyczna, a także gładka. Stosuję olej marula zarówno do twarzy jak i całego ciała. Mogę polecić go w 100%. Mam nadzieję, że pomogłam. Pozdrawiam

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości